CBDV květy konopí

Jako lídři v inovaci na konopném trhu s hrdostí přinášíme CBDV (cannabidivarin) na český a slovenský trh jako první.

V době, kdy se naše konkurence orientuje na produkty jako HHC a kratom, které jsou zaměřené spíše na zisky než na přínosy pro zdraví, my v Cannapurně pokračujeme ve vývoji přírodních konopných produktů další generace. Zatímco ostatní se odvrátili od přírodních produktů, my si zachováváme věrnost naší filozofii poskytování přírodních a prospěšných řešení, jak je to vidět v případě CBDV.

Výjimečnost CBDV

CBDV, ne-psychoaktivní kanabinoid podobný CBD, je významný svými potenciálními léčebnými účinky, zejména v oblasti epilepsie a neurologických poruch. Jeho jedinečná schopnost aktivovat a desenzitizovat receptory TRPV1 naznačuje významný terapeutický potenciál v oblasti léčby bolesti a teplotní vnímavosti. V Cannapurně jsme hrdí na to, že jsme vedoucí v oblasti výzkumu a inovací CBDV, čím definujeme nové standardy v konopném průmyslu​​​​.

Náš Přístup k Inovaci

V Cannapurně neustále inovujeme a zavádíme nové produkty, které jsou průkopníky v konopném světě. Na rozdíl od konkurence, která se zaměřuje na momentálně ziskové, ale méně přírodní produkty, my se soustředíme na vývoj produktů, které jsou nejen přírodní, ale také prospěšné pro zdraví a pohodu. Naší vizí je být lídrem nejen ve výrobě, ale i v dalším vývoji konopných produktů, a tím ukázat pravý smysl pro inovaci a odpovědnost vůči našim zákazníkům.

Závěr

V Cannapurně jsme hrdí na to, že přinášíme na trh CBDV jako symbol naší oddanosti přírodním, inovativním a prospěšným řešením. Tímto přístupem neustále posouváme hranice toho, co je možné dosáhnout v konopném průmyslu, a zajišťujeme, že naši zákazníci mají přístup k nejkvalitnějším a nejinovativnějším produktům na trhu.

Nejprodávanější

TUTTI FRUTTI CBDV
od 150 Kč–33 %
CBDV květy konopí Tutti Frutti
Skladem (>5 ks)
Kód: 1278/1 G
 (–33 %)
od 150 Kč

Cena

150151
1150151
TUTTI FRUTTI CBDV
od 150 Kč–33 %
od 150 Kč

Tutti Frutti CBDV Květy - Průlom v konopném světě! Představujeme naši ručně trimovanou, prémiovou odrůdu, bohatou na cannabidivarin (CBDV) a CBD, symbolizující neustálé...

Kód: 1278/1 G
1 položek celkem

Vybrané články z našeho blogu

Napsali o nás

Další hodnocení