Vážení zákazníci, S velkou radostí oznamujeme, že oslavujeme 4. výročí našeho e-shopu Cannapurna! K tomuto významnému milníku jsme pro vás připravili mimořádnou akci na všechny naše produkty. Některé z nich budou dosahovat až 50 % slevy! Akce bude probíhat na neurčito až do odvolání, takže neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti. Nejlepší produkty na trhu nyní za nejlepší ceny na trhu, to je nabídka, kterou si nesmíte nechat ujít! Je třeba zdůraznit, že během této doby nebudou platit žádné další slevy, kupóny a podobně. Využijte této akce ještě dnes!

Komu pomáháme

Díky vám, našim zákazníkům, můžeme posílat dobré skutky do světa. Z každého nákupu, který u nás učiníte, posíláme část peněz (1 %) na podporu azylové farmy Jarikhanda do Březůvek u Zlína. Právě sem se dostávají domácí zvířata, která si ze soužití s člověkem přinesla jen negativní zkušenosti v podobě týrání nebo zanedbávání péče. Domov už tu našla téměř stovka zvířat od krav, koní, prasat, koz, ovcí, slepic až po psy a kočky. Všichni si zaslouží pozornost, péči a lásku.

Azylová farma se stala naší „srdcovkou“ i proto, že je provozována v souladu s ekologickými principy, které jsou nám v Cannapurně také blízké. Co nejmenší ekologická stopa, bezodpadový provoz, žádné testování na zvířatech nebo jiné špatné nakládání s nimi – v tom všem táhneme za jeden provaz. Pokud u nás nakoupíte, jako byste se pomyslně tohoto provazu chytli také. Děkujeme vám za to.

Koláž fotek se zvířaty z azylové farmy Jarikhanda

POMOZTE NÁKUPEM

Vybrané články z našeho blogu

Napsali o nás

Další hodnocení