Komu pomáháme

Díky vám, našim zákazníkům, můžeme posílat dobré skutky do světa. Z každého nákupu, který u nás učiníte, posíláme část peněz (1 %) na podporu azylové farmy Jarikhanda do Březůvek u Zlína. Právě sem se dostávají domácí zvířata, která si ze soužití s člověkem přinesla jen negativní zkušenosti v podobě týrání nebo zanedbávání péče. Domov už tu našla téměř stovka zvířat od krav, koní, prasat, koz, ovcí, slepic až po psy a kočky. Všichni si zaslouží pozornost, péči a lásku.

Azylová farma se stala naší „srdcovkou“ i proto, že je provozována v souladu s ekologickými principy, které jsou nám v Cannapurně také blízké. Co nejmenší ekologická stopa, bezodpadový provoz, žádné testování na zvířatech nebo jiné špatné nakládání s nimi – v tom všem táhneme za jeden provaz. Pokud u nás nakoupíte, jako byste se pomyslně tohoto provazu chytli také. Děkujeme vám za to.

Koláž fotek se zvířaty z azylové farmy Jarikhanda

POMOZTE NÁKUPEM

Vybrané články z našeho blogu

Napsali o nás

Další hodnocení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení